Uzņemšana skolā
img

Šodien 28.05.23. Notiek uzņemšana skolā.

Aizpildi pieteikuma anketu mājas lapā, nosūti mums dokumentu kopijas un mēs Tev nosūtīsim līgumu elektroniski (lai iestātos nav obligāti jābrauc uz skolu). Ja vēlies atnākt pie mums ciemos un iestāties klātienē, tad mēs Tevi gaidīsim darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Lai uzzinātu, vai šobrīd ir brīvas vietas tieši Tev nepieciešamajā klasē, aizpildi šo pieteikumu.

Viss, kas Tev ir nepieciešams, ir tikai vēlme mācīties. Pārējo mēs izdarīsim Tavā vietā.

  • Aizpildīsim iesniegums;
  • Pieprasīsim dokumentus no iepriekšējās skolas

Mūsu Tālmācības vidusskolā Tu saņemsi labāko izglītības servisu. Tev palīdzes mūsu gudrie skolotāji un neviens netraucēs mācīties.

Simtiem skolēnu pārnāk uz mūsu tālmācības vidusskolu katru gadu.

Droši- pārnāc no jebkuras skolas vai tehnikuma

Mēs paši pieprasīsim Tavus izglītības dokumentus no iepriekšējas skolas vai Valsts arhīva.

Tu vari pārnākt no citas skolas jebkurā semestrī. Atzīmes no iepriekšējās skolas tiks ieskaitītas. Kā arī, ja vēlies, Tev noteikti būs iespēja uzlabot iepriekšējā skolā izliktās atzīmes.

Pašlaik notiek uzņemšana. Lai uzzinātu, vai šobrīd ir vietas tieši Tev nepieciešamajā klasē, aizpildi pieteikumu.

Pieteikuma aizpildīšana neuzliek par pienākumu iestāties skolā vai darīt ko citu. Tev ir tiesības uzzināt, vai Tavā klasē ir brīvas vietas, aizņemt vietu un izlemt, ko darīt tālāk.

Tālmācības vidusskolas "IZI" Dokumenti

Mēs apzināmies, ka pāreja uz jaunu skolu var likties stresa pilna pieredze, tomēr neuztraucies par pārnākšanu uz mūsu skolu, mēs Tevi atbalstīsim un pāreja būs pozitīvs solis uz priekšu Tavas izglītības un personiskās attīstības jomā.