Mācību process
img

Pēc iestāšanās skolā ar skolēnu sazinās klases audzinātājs, lai nodibinātu kontaktu. Sarunas laikā klases audzinātājs izskaidro to, kā mācīties. Katrs skolēns saņem arī video pamācību par to, kā veiksmīgi mācīties tālmācībā. Jautājumu gadījumā skolēns var sazināties ar klases audzinātāju, kā arī konkrētā priekšmeta skolotāju.

Mācību procesā skolēns:

  • skatās ierakstītās videostundas;
  • lasa tekstus;
  • piedalās skolotāju vadītajās tiešsaistes zoom stundās un konsultācijās.

Precīzi un pārdomāti – esam izņēmuši visu lieko informāciju, lai skolēns pēc iespējas vieglāk varētu apgūt mācību vielu. Skolēnam ir pieejami visi nepieciešamie mācību resursi, kas palīdz efektīvi apgūt materiālu. Nekādas grāmatas papildus nav jāpērk.

Mācību vielas izstrādei esam veltījuši vairāk kā 5000 stundu un turpinām uzlabot mūsu mācību materiālu, tai skaitā ņemot vērā atgriezenisko saiti no skolēniem un vecākiem.

Izvēlies mācību apguves tempu pats

Mūsu izveidotie mācību materiāli pieejami skolēniem jebkurā diennakts laikā un, ja gadījies kaut ko aizmirst, vari tos apskatīt atkārtoti. Skaties mācību materiālus divas vai trīs reizes, vai tik reižu, cik nepieciešams. Visi mācību materiāli ir pieejami mūsu izveidotajā tālmācības vietnē

Pašpārbaudes uzdevumi un kontroldarbi Tev ļaus pārliecināties par savām zināšanām un saprast, vai ir nepieciešams vēlreiz atkārtot kādu no mācību tēmām.

Mācies no jebkuras vietas. Pie mums var mācīties no jebkuras vietas pasaulē, ir nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums.

Draudzīgs mācību process. Pirmajā vietā- skolēns. Mēs nodrošinām draudzīgu mācību procesu. Pilnīgi visā mācību laikā Tev būs pieejama atbalsta sistēma no skolotāju puses, lai varētu saņemt palīdzību un atbildes uz visiem jautājumiem. Nekautrējies, atceries- tas ir izglītības serviss un Tu esi Klients.

Labi rezultāti- mūsu GARANTIJA. Mēs garantējam, ka Tavi vērtējumi uzlabosies, Tu labi sapratīsi mācību vielu, sekmīgi nokārtosi eksāmenus un skolu pabeigsi viegli. Vienīgais nosacījums- laicīgi izpildi skolotāju uzdotos uzdevumus.

Divas klases

viena mācību gada laikā

Pabeidz divas klases viena mācību gada laikā! Dzīve dinamiski attīstās un, lai neatpaliktu, Tev jāmācās ātri.

Pabeidz divas klases gada laikā un apsteidz bijušos klasesbiedrus. Kamēr Tavi bijušie klasesbiedri vēl mācīsies vidusskolā, Tu jau baudīsi studenta dzīvi kādā no augstskolām.

Vienīgais nosacījums- apņēmība un vidējais vērtējums visos mācību priekšmetos vismaz 6 balles.

Pabeidz divas klases viena mācību gada laikā un mamma ar Tevi leposies.Simtiem skolēnu katru gadu izmanto šo iespēju. Pievienojies labākajiem!

Starp citu, apvienojot divus mācību gadus vienā, Tu maksāsi tikai par vienu gadu. Izmanto šo iespēju!

img
Neatradi meklēto?
Droši jautā!
img
img
img
img