Paldies, mēs ar jums sazināsimies

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Kā notiek mācības IZI

Uzreiz pēc dokumentu noformēšanas katra skolnieka KLASES AUDZINĀTĀJS telefoniski sazinās ar skolnieku, lai iepazītos un pastāstītu, kā notiek mācības. Tas ir būtiski, lai ikvienam skolniekam būtu vieglāk spert pirmos soļus mācību sākumā.

Mācības notiek 100% online.

Klātienē jāierodas:

  • Uz eksāmeniem,
  • Saņemt 9.klases apliecību,
  • Saņemt atestātu par vidējo izglītību, absolvējot 12.klasi.

NOŅĒMĀM VISU LIEKO – lai skolēns varētu koncentrēties svarīgākajam un kvalitātei nebūtu šķēršļu.

Katrs mācību materiāls ir sadalīts pa tēmām. No katras tēmas izņēmām visu, kas nebija saistīts ar mācību programmu un atstājām tikai nepieciešamo. Pēc katras tēmas ievietojām jautājumus paškontrolei vai testu kontroldarba veidā, dažreiz gadīsies arī kāds kontroldarbs, bet nav pamata uztraukumam- viss ir balstīts uz mācību materiāliem.

Izpētot tēmu pēc tēmas, skolēns iziet cauri visiem mācību materiāliem un pabeidz skolu - ātri, saprotami un viegli. Padarījām mācību procesu pēc iespējas vieglāku, gadījumā, ja kaut kas nav līdz galam skaidrs, tad skolēns var pieslēgties tiešsaistes konsultācijai, kas notiek pēc grafika, rakstīt konkrētā priekšmeta skolotājam vai savam klases audzinātājam.

Jebkurā gadījumā skolnieks netiek atstāts viens mācību procesā. Kopā ar skolēnu mēs izejam cauri visai mācību vielai. Šī prakse ļauj mums pilnveidot mācību materiālus, un rada audzēknim sajūtu, ka viņš burtiski tiek "vests aiz rokas" visu apmācību laiku.

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!